Více informací

Konference „ŽELEZNICE 2021/22“ je 25. ročníkem konference, která sdružuje správce, investory, projektanty a stavitele železniční infrastruktury v rámci jedné akce z důvodu výměny poznatků a praktických zkušeností v rámci železniční infrastruktury.

Hlavními tématy letošního ročníku konference jsou:

 

Termín a místo konání:

Čtvrtek 28. 4. 2022, 9:00-15:00 hod (registrace od 8:00) - hala O2 Universum.

U příležitosti konference „Železnice 2021/22" pořádají SUDOP PRAHA a.s., Správa železnic, státní organizace, generální partner Subterra a.s., a partneři konference Chládek & Tintěra, a.s., Elektrizace železnic Praha a. s., Swietelsky Rail CZ s.r.o. a Eurovia a.s. od 15:30 hod. společenský raut.

 

Účastníci konference si ubytování zajišťují a hradí sami.

Přípravný výbor konference

 

Více informací:

Květa Homolová, tel: 605229020, e-mail: kveta.homolova@sudop.cz
Mgr. Jakub Ptačinský, tel: 722177052, e-mail: jakub.ptacinsky@sudop.cz

Významná osobnost v oblasti železniční infrastruktury ČR v roce 2021

V rámci odložené konference ŽELEZNICE 2021/22 se i tento rok uskuteční vyhlášení významné osobnosti v oblasti železniční infrastruktury ČR.

Toto ocenění se uděluje za výraznou aktivitu, mimořádné dílo, které přináší významný přínos v oblasti infrastruktury železniční dopravy a jejího prosazování na národní i mezinárodní (především evropské) úrovni, jednak za celoživotní přínos, tak za výraznou činnost v dané oblasti v roce předcházejícím udílení ocenění.

Ocenění uděluje a předává generální ředitel Správy železnic nebo jím pověřený zástupce, a generální ředitel SUDOP PRAHA a.s. na základě usnesení „Hodnotící komise“.

Slavnostní vyhlášení vítěze proběhne v rámci konference dne 28. 4. 2022.

 

Sborníky z minulých ročníků

Kde nás najdete

Pořadatelé
Generální partner
Partneři konference

Zavřit